Now playing

I Warunki rozpatrzenia wniosku o patronat medialny Radia Elbląg

1. Radio Elbląg przyznaje patronat medialny tylko na wybrane wydarzenia.

2. Warunkiem uzyskania patronatu medialnego Radia Elbląg jest przesłanie informacji o wydarzeniu nie później niż 14 dni przed wydarzeniem.

II Rozpatrywanie wniosków o patronat / odpowiedzi na wnioski

O przyznaniu patronatu medialnego Radia Elbląg oraz o jego zakresie decyduje kolegium redakcyjne Radia Elbląg. Kolegia redakcyjne odbywają się raz w tygodniu.

Odpowiedź pozytywna lub odmowna na wniosek o patronat Radia przesłana zostanie Wnioskującemu do dwóch dni po decyzji kolegium drogą mailową na adres mailowy wskazany we wniosku.

III Zobowiązania wynikające z przyznania patronatu Radia Elbląg

1. Zobowiązania Wnioskującego:

Przyznanie patronatu medialnego Radia Elbląg jest równoznaczne z akceptacją jego warunków, w tym:

zamieszczenia na wszystkich drukach, w materiałach promocyjnych i stronie internetowej wydarzenia logotypu Radia Elbląg,

przesyłania do akceptacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wszelkich materiałów zawierających logotyp Radia Elbląg w terminie umożliwiającym dokonanie korekt,

ekspozycji w trakcie wydarzenia / imprezy ustalonych w trybie roboczym materiałów reklamowych Radia Elbląg (roll-up/banner/flaga/tablica/balon)

przesłania po wydarzeniu/imprezie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dokumentacji zdjęciowej z ekspozycji przekazanych materiałów reklamowych

Zobowiązania Radia Elbląg

Objęcie przez Radio Elbląg patronatem medialnym imprezy / wydarzenia jest równoznaczne z:

obsługą danego wydarzenia w zakresie przekazanym Wnioskującemu drogą mailową (patrz II / punkt 2),

zgodą na użycie logotypu Radia Elbląg na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu / imprezie oraz na wszystkich drukach i materiałach promocyjnych dotyczących imprezy wydarzenia,

zamieszczenia na stronie www.radioelblag.pl informacji o wydarzeniu / imprezie na podstawie materiałów nadesłanych przez Wnioskującego, przy czym Radio Elbląg zastrzega sobie możliwość redagowania i skracania nadesłanych materiałów. Informacja zostanie zamieszczona w ciągu trzech dni roboczych od ich nadesłania, przy czym materiały muszą być zgodne ze specyfikacją opisaną w punkcie IV.

IV Specyfikacja materiałów do publikacji w serwisie internetowym Radia Elbląg www.radioelblag.pl

Materiały do imprezy/wydarzenia objętego patronatem przez Radio Elbląg proszę nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 7 dni przed planowanym wydarzeniem/imprezą. E-mail proszę koniecznie zatytułować „Materiały na www: nazwa i data imprezy/wydarzenia". Informacja pojawi się na stronach Radia Elbląg w dziale Imprezy w ciągu trzech dni roboczych od ich otrzymania.W celu aktualizacji danych dotyczących wydarzenia, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość e- mail zatytułowaną: „Aktualizacja: nazwa i data imprezy/wydarzenia". Aktualizacja nastąpi w ciągu trzech dni roboczych.

1.Specyfikacja plików tekstowych z informacją o imprezie/wydarzeniu.

a) materiały informacyjne proszę przesyłać w pliku tekstowym, w jednym ze wskazanych formatów: *.txt, *.rtf, *.doc , *.odt.

b) tekst powinien być sformatowany stylem czcionki Arial (ew. Tahoma, Times New Roman) o wielkości 10 pixeli (wyłączając nagłówki, których wielkość powinna wynosić 12 pixeli ),

b) w pliku tekstowym powinien znajdować się tylko krótki opis imprezy/wydarzenia przeznaczony do publikacji na stronach Radia Żuławy . Nie mogą znajdować w nim zaimpotrowane pliki graficzne ( zdjęcia, plakaty, logotypy, itp.). Całość tekstu nie może przekroczyć 500 słów.

2. Specyfikacja plików graficznych, uzupełniających informację o imprezie/wydarzeniu.

Materiały graficzne prosimy przesyłać w formacie *.jpg, *.bmp, *.tiff, *.psd, *.gif. Rozmiar pliku graficznego nie może przekraczać 500 kB (0,5 MB). Wymiary zdjęcia, plakatu, logotypu, itp. nie mogą przekraczać 1024 x 800 lub 800 x 1024 (szerokość x wysokość) w jednym pliku. Plik graficzny powinien być typu (paleta kolorów) RBG - NIE CMYK.

Ważne. Radio Elbląg zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia jakichkolwiek treści lub materiałów graficznych, co do których istnieje podejrzenie, że mogą naruszać prawo, dobre obyczaje, uczucia, w tym uczucia religijne oraz prawa osób trzecich. Wnioskujący o patronat upoważnia Radio Elbląg do podejmowania decyzji w kwestii sposobu publikowania udostępnionych materiałów oraz udziela Radiu Elbląg licencji niewyłącznej, nieograniczonej czasowo i terytorialnie, do przesłanych materiałów (notki, zdjęcia, materiały graficzne) w zakresie koniecznym do realizacji zobowiązań wynikających z objętego patronatu (pola eksploatacji zgodnie z art. 50 pkt 1 do 3 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych), z zastrzeżeniem, że materiały te mogą zostać wykorzystane wyłączenie w celach informacyjnych i promocyjnych Wydarzenia objętego patronatem. Organizator ponosi wyłączną odpowiedzialność za komunikację Radia opartą o przekazane materiały oraz zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do Radia Elbląg przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez wykorzystanie przekazanych przez Wnioskującego materiałów, przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań oraz, że wstąpi do sprawy w charakterze interwenienta .
Radio Elbląg zastrzega sobie prawo do podawania nazwy Organizatora wydarzenia lub adresu jego serwisu www w swoich reklamach, ofertach, stronach i innych materiałach promocyjnych oraz w publikowanych listach referencyjnych.

3. Specyfikacja plików video dołączonych do informacji o imprezie/wydarzeniu.

Materiały video prosimy przesyłać w formacie MP4. Rozmiar pliku video nie powinien przekraczać 480 x 320 pikseli.
Informacji mogą towarzyszyć maksymalnie 3 pliki graficzne i dwa filmy video zgodne z w/w specyfikacją. Pliki w formacie *.pdf oraz *.cdr nie będą przez nas uwzględniane.

Przesłane materiały, które nie spełniają wymagań zawartych w w/w specyfikacji, zostaną odrzucone przez administratora strony.

V Kontakt

Patronaty medialne Radia Elbląg – pytania, kontakt:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy trzy możliwości objęcia patronatu medialnego.

 

I stopień patronatu

Oferujemy:
- obsługę informacyjna imprezy tzn. zapowiedź i podsumowanie w serwisach informacyjnych
- umieszczenie informacji, plakatu / zaproszenia na stronie radioelblag.pl w dziale patronat medialny oraz na pierwszej stronie.

Oczekujemy:
- zamieszczenia logotypu radia na plakatach / zaproszeniach
- ekspozycji banera / rollupa w czasie imprezy

II stopień patronatu

Oferujemy:
- obsługę informacyjną imprezy tzn. zapowiedź i podsumowanie w serwisach informacyjnych
- umieszczenie informacji, plakatu / zaproszenia na stronie radioelblag.pl w dziale patronat medialny
- obecność reportera na imprezie, przygotowanie relacji i fotorelacji

Oczekujemy :
- zamieszczenia logotypu radia na plakatach / zaproszeniach oraz materiałach promocyjnych
- zamieszczenia logotypu radia na stronie organizatora
- ekspozycji banera / rollupa w czasie imprezy
- reklamy słownej tzn. wymienienia w czasie imprezy Radia Elbląg jako patrona medialnego wydarzenia
- ekspozycji banera reklamowego przez okres tygodnia w ustalonym miejscu lub innej formy prezentacji znaku graficznego radia (np. na stronie organizatora)

III stopień patronatu - płatny

W przypadku patronatu III stopnia należy pokryć koszty związane z jego realizacją.

Oferujemy:
- pełną obsługę informacyjną imprezy tzn. zapowiedź i podsumowanie w serwisach informacyjnych oraz magazynach
- umieszczenie informacji, plakatu / zaproszenia na stronie radioelblag.pl w dziale patronat medialny
- wyemitowanie spotu promującego imprezę (10 emisji w tygodniu poprzedzającym wydarzenie)
- pełną obsługę reporterską
- obecność reportera na imprezie i przygotowanie relacji
- przygotowanie fotorelacji z imprezy i umieszczenie jej na stronie radioelblag.pl
- możliwość zorganizowania na antenie radia konkursu z nagrodami ufundowanymi przez organizatora

Koszty (III stopień patronatu)

radio – 350 PLN + 23%VAT
koszt nagrania spotu 150 PLN + 23%VAT

Powyższe koszty dotyczą wydarzeń jednodniowych. W przypadku wydarzeń kilkudniowych, za każdy kolejny dzień obsługi wydarzenia należy doliczyć 150 PLN + 23%VAT.

Przy stałej współpracy możliwość negocjacji kosztów.

Zapraszamy do współpracy


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat medialny - współpraca z mediami polegająca na strategicznym partnerstwie między organizatorem jakiegoś przedsięwzięcia komunikacyjnego a wybranymi redakcjami.

 

Współpraca ta polega na wzajemnej wymianie ustalonych świadczeń. Najczęściej w zamian za pomoc patrona medialnego w nagłośnieniu projektu i publikacji na jego temat artykułu lub przygotowaniu relacji radiowej czy telewizyjnej, organizator przedsięwzięcia umieszcza w określonych miejscach jego logo (np. na zaproszeniach, na plakatach, ulotkach, banerach, billboardach, stronie www) albo przekazuje inne świadczenia (np. produkty do rozdzielenia między widzów/słuchaczy/ czytelników w ramach konkursów).

Formalnie współpraca w ramach patronatu medialnego najczęściej przybiera postać umowy barterowej. Dla organizatora przedsięwzięcia uzyskanie patronatu medialnego jest nie tylko sposobem na nagłośnienie wydarzenia, ale także na jego uwiarygodnienie i podniesienie prestiżu, a dla patrona medialnego - szczególnie w przypadku projektów ważnych społecznie - jest sposobem na pokazanie zaangażowania

O Nas

  • Radio Elbląg to lokalna rozgłośnia radiowa dla miast: Elbląg, Nowy Dwór Gd., Malbork, Tczew, Stegna, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Tolkmicko,

Kontakt

ul. Fromborska 2A
Elbląg, 82-300
Poland
+48 55 621 30 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
radioelblag.pl

Dlaczego radio?

  • Codziennie nadajemy miastu rytm.

Strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na temat korzystania z plików cookie znajduje się w regulaminie. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk