Now playing

News

2 czerwca 2021 w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rektor dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni podpisał umowę o współpracy z OHMG Sp. z o.o. reprezentowaną przez Karola Pufal - Prezesa Zarządu.

Burmistrz Lublińca w woj. śląskim Edward Maniura, nie zgadzając się z wysokimi cenami usług budowlanych, własnoręcznie rozebrał należący do miasta stary garaż, co pozwoliło na zaoszczędzenie kilkunastu tysięcy złotych z miejskiego budżetu.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium „Fundusze Europejskie na szkolenia”.

Trzy dni ściągania w przeważnie silnym wietrze, sporo emocji i przede wszystkim nauki dla młodych żeglarzy – tak można podsumować pierwszą część regat o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, które dzisiaj zakończyły się w Krynicy Morskiej. Na starcie stanęli żeglarze i żeglarski w klasach 29er, 420, Europa, L’Equipe, Nacra 15, Hobie Cat 16 i A-Class.

Strona 1 z 3

O Nas

  • Radio Elbląg to lokalna rozgłośnia radiowa dla miast: Elbląg, Nowy Dwór Gd., Malbork, Tczew, Stegna, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Tolkmicko,

Kontakt

ul. Fromborska 2A
Elbląg, 82-300
Poland
+48 55 621 30 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
radioelblag.pl

Dlaczego radio?

  • Tworzymy radio codziennie dla ludzi od ludzi.